Sold
Listing Courtesy of:
YES MLS / William Zamarelli, Inc. - Contact: (330) 856-2299 wzr@williamzamarelli.com
YES MLS / William Zamarelli, Inc. - Contact: (330) 856-2299 wzr@williamzamarelli.com 1815 Tiffany NE Warren, OH 44483
Sold on 01/24/2024
$113,000 (USD)
Sold Date:
01/24/2024
01/24/2024
Taxes
$1,196
$1,196
Type
Single-Family Home
Single-Family Home
Year Built
1948
1948
Style
Ranch
Ranch
School District
Howland Lsd - 7808
Howland Lsd - 7808
County
Trumbull County
Trumbull County
Listed By
Kelli Hinton, William Zamarelli, Inc., Contact: (330) 856-2299 wzr@williamzamarelli.com
Bought with
Bobbi Jo Jefferson, Coldwell Banker Evenbay Real Estate LLC
Bobbi Jo Jefferson, Coldwell Banker Evenbay Real Estate LLC
Source
YES MLS
Last checked May 14 2026 at 6:36 AM GMT+0000
YES MLS
Last checked May 14 2026 at 6:36 AM GMT+0000
Bathroom Details
- Full Bathroom: 1
Property Features
- Fireplace: 1
$ (+/-)
Dec 20, 2023
Price Changed
$117,900
-2%
-$3,000
Dec 07, 2023
Price Changed
$120,900
-15%
-$21,000
Nov 29, 2023
Price Changed
$141,900
-3%
-$5,000
Nov 21, 2023
Price Changed
$146,900
-2%
-$3,000
Nov 03, 2023
Listed
$149,900
-
-
Additional Information: William Zamarelli, Inc. | (330) 856-2299 wzr@williamzamarelli.com